Speciální disperzní lepidlo CERESIT K 188 E - 13 kg

Kód: 1376
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
3 461 Kč –23 %
Speciální disperzní lepidlo CERESIT K 188 E - 13 kg
3 461 Kč –23 % 2 665 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Výrobce: Ceresit

Lepí všechny krytiny z PVC a CV, polyolefinové krytiny a kaučukové krytiny do tl. 2,5 mm. VLASTNOSTI neobsahuje rozpouštědla velmi vysoká lepivost značná odolnost proti změkčovadlům lepí PVC na PVC krátká doba zavadnutí dlouhá otevřená doba vhodné pro zatížení paletovými vozíky vhodné pod kolečkové židle vhodné na podlahové vytápění OBLASTI POUŽITÍ Bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. Vhodné také pro lepení tvrdých vinylových dílců a kaučukových krytin do 2,5 mm tloušťky (např. Noraplan) s hladkou broušenou zadní stranou v pásech a deskách. Lepí textilní krytiny s latexovanou, PUR pěnovou a PVC rubovou stranou na podlahy, stěny a strop. Kromě toho je vhodné pro lepení PVC a CV krytin na nesavých podkladech (adhezní lepení) jako např. PVC na PVC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepí všechny krytiny z PVC a CV, polyolefinové krytiny a kaučukové krytiny do tl. 2,5 mm.

VLASTNOSTI

neobsahuje rozpouštědlavelmi vysoká lepivostznačná odolnost proti změkčovadlůmlepí PVC na PVCkrátká doba zavadnutídlouhá otevřená dobavhodné pro zatížení paletovými vozíkyvhodné pod kolečkové židlevhodné na podlahové vytápění

OBLASTI POUŽITÍ

Bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. Vhodné také pro lepení tvrdých vinylových dílců a kaučukových krytin do 2,5 mm tloušťky (např. Noraplan) s hladkou broušenou zadní stranou v pásech a deskách. Lepí textilní krytiny s latexovanou, PUR pěnovou a PVC rubovou stranou na podlahy, stěny a strop. Kromě toho je vhodné pro lepení PVC a CV krytin na nesavých podkladech (adhezní lepení) jako např. PVC na PVC. Také k lepení izolačních podložek Thomsit-Floor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na PVC a Koberce
Hmotnost: 13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: