Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

Disperzní lepidlo na textil CERESIT T 440 - 14 kg

Kód: 4137
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
2 693 Kč –22 %
Disperzní lepidlo na textil CERESIT T 440 - 14 kg
2 693 Kč –22 % 2 074 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Oblasti použití Disperzní lepidlo neobsahující rozpouštědla s rychlou počáteční lepicí silou je určené pro: textilní podlahové krytiny s kombinovaným (latexovým, netkaným nebo textilním) rubem tkané koberce stabilní a rozměrově stálé vpichované textilní krytiny. PVC a jiné kombinované krytiny s textilní rubovou vrstvou na savé podklady. Textilní krytiny s rubovou vrstvou PUR lepte pomocí T 410 a s rubovou PVC stranou pomocí K 188 E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování:
 
Lepidlo nanášejte rovnoměrně na podklad zubovou stěrkou A2 (při hladké rubové straně), B1 nebo B2 (při strukturované rubové straně). Na podklad naneste pouze takové množství lepidla, které je možno pokrýt podlahovou krytinou po dobu jeho zpracovatelnosti. Lepení paropropustných krytin: Paropropustné krytiny pokládejte do ještě stále vlhkého lepidlového lože po době odvětrání cca 5 – 10 minut. Vyvarujte se vzniku vzduchových bublin. Dobře přitlačte. Lepení nepropustných krytin: Nepropustné krytiny pokládejte do ještě stále vlhkého lepidlového lože po době odvětrání cca 10 – 15 minut. Vyvarujte se vzniku vzduchových bublin. Dobře přitlačte. Kraje a spoje krytin s velkým vnitřním pnutím přitlačte po chvíli ještě jednou. Dbejte pokynů výrobců krytin k pokládání!

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na PVC a Koberce
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: