Univerzální disperzní lepidlo CERESIT UK 400 - 14 kg

Kód: 1381
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
1 902 Kč –22 %
Univerzální disperzní lepidlo CERESIT UK 400 - 14 kg
1 902 Kč –22 % 1 465 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Výrobce: Ceresit

Vysoce kvalitní lepidlo bez rozpouštědel pro lepení textilních a PVC/CV podlahových krytin na savý podklad. VLASTNOSTI univerzálně použitelné neobsahuje rozpouštědla vysoká počáteční přilnavost vhodné na podlahové vytápění vhodné pod kolečkové židle vysoce vydatné, lehce zpracovatelné odolné proti čistícím prostředkům OBLASTI POUŽITÍ Univerzální disperzní lepidlo s vysokou počáteční přilnavostí pro lepení textilních podlahových krytin s pěnovou rubovou stranou nebo bez ní, pro lepení homogenních PVC krytin, CV, PVC krytin s plstěnou rubovou stranou na savý podklad . Textilní krytiny s pěnovou úpravou rubové strany PUR lepte pomocí lepidla Ceresit K 188 E. Vhodné pod kolečkové židle a na podlahové vytápění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní lepidlo bez rozpouštědel pro lepení textilních a PVC/CV podlahových krytin na savý podklad.

VLASTNOSTI

univerzálně použitelnéneobsahuje rozpouštědlavysoká počáteční přilnavostvhodné na podlahové vytápěnívhodné pod kolečkové židlevysoce vydatné, lehce zpracovatelnéodolné proti čistícím prostředkům

OBLASTI POUŽITÍ

Univerzální disperzní lepidlo s vysokou počáteční přilnavostí pro lepení textilních podlahových krytin s pěnovou rubovou stranou nebo bez ní, pro lepení homogenních PVC krytin, CV, PVC krytin s plstěnou rubovou stranou na savý podklad. Pro velmi hrubé a nepoddajné textilní krytiny použijte lepidlo Thomsit nebo Thomsit . Textilní krytiny s pěnovou úpravou rubové strany PUR lepte pomocí lepidla Thomsit T 410 nebo Thomsit K 188 E. Vhodné pod kolečkové židle a na podlahové vytápění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na PVC a Koberce
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: