Syntetické lepidlo na mozaikové parkety, vlysy a další dřevěné podlahy CERESIT P 600 - 17 kg

Kód: 1385
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
4 065 Kč –31 %
Syntetické lepidlo na mozaikové parkety, vlysy a další dřevěné podlahy CERESIT P 600 - 17 kg
4 065 Kč –31 % 2 769 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Výrobce: Ceresit


Lepí parkety, vrstvené podlahy, špalíkovou dlažbu a kantovku. VLASTNOSTI lepí s pružností ve stykurychlá přídržnost a snadná roztíratelnostvysoká počáteční pevnostvelmi dobrá konečná pevnostvhodné pro podlahové vytápění OBLASTI POUŽITÍ Lepidlo obsahující rozpouštědla pro parkety mozaikové, exotické, řemínkové, 10mm masivní, vysokohranné lamelové, vícevrstvé hotové parkety, i pro dřevěnou špalíkovou dlažbu na savé podklady. Povrchově upravené celomasivní dřevěné podlahy i velkoformátové podlahy lepte lepidlem Thomsit P 625 a Thomsit P 685. Vhodné pro podlahové vytápění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepí parkety, vrstvené podlahy, špalíkovou dlažbu a kantovku.

VLASTNOSTI

lepí s pružností ve stykurychlá přídržnost a snadná roztíratelnostvysoká počáteční pevnostvelmi dobrá konečná pevnostvhodné pro podlahové vytápění

OBLASTI POUŽITÍ

Lepidlo obsahující rozpouštědla pro parkety mozaikové, exotické, řemínkové, 10mm masivní, vysokohranné lamelové, vícevrstvé hotové parkety, i pro dřevěnou špalíkovou dlažbu na savé podklady. Povrchově upravené celomasivní dřevěné podlahy i velkoformátové podlahy lepte lepidlem Thomsit P 625 a Thomsit P 685. Vhodné pro podlahové vytápění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na dřevěné a laminátové podlahy
Hmotnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: