Samonivelční vyrovnávací hmota CERESIT DX - 25 kg

Kód: 1371
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
894 Kč –22 %
Samonivelční vyrovnávací hmota CERESIT DX - 25 kg
894 Kč –22 % 689 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Výrobce: Ceresit


VLASTNOSTI samonivelační a čerpatelnáotěruvzdornárychletvrdnoucínízká prašnost při mísenís nízkým pnutíms výtečnou výslednou pevnostívhodná pod kolečkové židlevhodná na podlahové vytápěnípochozí po 1 – 2 hodinách OBLASTI POUŽITÍ Samonivelační univerzální vyrovnávací hmota na podlahy k vyrovnávání potěrů včetně litého asfaltu a betonových podlah, v tloušťkách vrstvy od 0,5 do 10 mm v jedné pracovní operaci v suchém interiéru. U vrstev nad 10 mm v jedné pracovní operaci použijte jinou vhodnou vyrovnávací hmotu Thomsit. Nehodí se ke zhotovování potěrů a konečných užitkových podlah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

samonivelační a čerpatelnáotěruvzdornárychletvrdnoucínízká prašnost při mísenís nízkým pnutíms výtečnou výslednou pevnostívhodná pod kolečkové židlevhodná na podlahové vytápěnípochozí po 1 – 2 hodinách

OBLASTI POUŽITÍ

Samonivelační univerzální vyrovnávací hmota na podlahy k vyrovnávání potěrů včetně litého asfaltu a betonových podlah, v tloušťkách vrstvy od 0,5 do 10 mm v jedné pracovní operaci v suchém interiéru. U vrstev nad 10 mm v jedné pracovní operaci použijte jinou vhodnou vyrovnávací hmotu Thomsit. Nehodí se ke zhotovování potěrů a konečných užitkových podlah.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stěrky
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: