Rychletvrdnoucí vyrovnávací hmota - Ceresit CN 87 25 kg

Kód: 1714
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
593 Kč –22 %
Rychletvrdnoucí vyrovnávací hmota - Ceresit CN 87  25 kg
593 Kč –22 % 457 Kč / ks
Na objednávku
Možnosti doručení
Ceresit CN 87

POPIS VÝROBKU
Rychletvrdnoucí vyrovnávací hmota Cementová vyrovnávací hmota pro vytvárení rychletvrdnoucích podkladu s vysokou pevností v interiéru i exteriéru v rozsahu od 10 do 80 mm VLASTNOSTI pochozí po 3 hodináchpokládka podlah již po 24 hodináchs vysokou pevnostívoděodolná a mrazuvzdornápro interiér i exteriér

Pro provádění podkladních podlahových konstrukcí svázaných s cementovým podkladem, tloušťky od 10 do 80 mm, na oddělující podložce (fólie, lepenka), tloušťky od 35 do 80 mm, plovoucích na vrstvě tepelné nebo akustické izolace, tloušťky od 45 do 80 mm Při zpracování na podlahových vytápěních zvyšte minimální tloušťku 45 mm o vnější průměr rozvodů topného média. Vyrovnávací hmota Ceresit CN 87 díky své hutné konzistenci umožňuje vytvoření spádu. Zpracování směsi na podlahové konstrukce (s výztuží nebo bez výztuže) je možné v interiéru i exteriéru. Rychletvrdnoucí vyrovnávací hmotou CN 87 je možno vytvořit podlahy užitkové nebo lepit na ně keramické dlažby, parkety, nanášet epoxidové nátěry a stěrky nebo užitkové podlahy ze samonivelačních hmot Ceresit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychle tvrdnoucí vyrovnávací hmota Ceresit CN 87 je určena k provádění podkladních podlahových konstrukcí: - svázaných s cementovým podkladem, tloušťky od 10 do 80 mm, - na oddělující podložce (fólie, lepenka), tloušťky od 35 do 80 mm, - plovoucích na vrstvě tepelné nebo akustické izolace, tloušťky od 45 do 80 mm Při zpracování na podlahových vytápěních zvyšte minimální tloušťku 45 mm o vnější průměr rozvodů topného média. Vyrovnávací hmota Ceresit CN 87 díky své hutné konzistenci umožňuje vytvoření spádu. Zpracování směsi na podlahové konstrukce (s výztuží nebo bez výztuže) je možné v interiéru i exteriéru. Rychletvrdnoucí vyrovnávací hmotou CN 87 je možno vytvořit podlahy užitkové, nebo lepit na ně keramické dlažby, parkety, nanášet epoxidové nátěry a stěrky nebo užitkové podlahy ze samonivelačních hmot Ceresit a Thomsit. Vyrovnávací hmotu Ceresit CN 87 nanášejte na podklady rovné, pevné, stálé a zbavené substancí ovlivňujících přídržnost jako tuky, živice, prach. Podkladem mohou být: - beton (stáří více jak 3 měsíce, zbytková vlhkost ≤ 4 %), - cementové potěry (stáří více jak 28 dní, zbytková vlhkost ≤ 4 %). Znečištění a vrstvy s nedostatečnou přídržností mechanicky úplně odstraňte. doporučujeme otryskání nebo frézování. V případě, kdy je podklad zasažený vlhkostí, oleji, tuky nebo s nízkou pevností doporučujeme provádět podlahové konstrukce na oddělující podložce. V tomto případě podklad nejprve vyrovnejte a odstraňte vystupující ostré fragmenty. Vyrovnaný podklad překryjte fólií nebo lepenkou se zachováním přesahu min. 10 cm. V případě plovoucích podlah uložte izolační desky na vyrovnaný podklad a překryjte je fólií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stěrky
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: