Murexin - Opravná hmota na beton RS 90 F - 25 kg

Kód: 1692
Neohodnoceno
Značka: Murexin
1 282 Kč –9 %
Murexin - Opravná hmota na beton RS 90 F - 25 kg
1 282 Kč –9 % 1 154 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Rychletuhnoucí a rychleschnoucí opravná hmota na beton. Tuhne bez vzniku napětí. Velmi jemná, umožňuje stažení prakticky „do nuly“.

V interéru na podlahy a stěny. Pro vyrovnání schodů a podest, nájezdových ramp, vyplnění nerovností v betonových potěrech. Vhodná pro podlahy se zátěží kolečkovým nábytkem a pro vytápěné potěry. Vyniká rychlým a rovnoměrným tuhnutím bez ohledu na tloušťku nanesené vrstvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování:
Čerstvou opravnou maltu nanášejte pokud možno v jedné vrstvě (až 40mm) na připravený podklad. V případě vícevrstvého nánosu je třeba před nánosem další vrstvy penetrovat přípravkem D7, resp. DX 9. Před započetím tuhnutí lze hmotu snadno tvarovat. Po cca 20 minutách od nanesení je hmota již natolik pevná, že je možné oříznout hrany a přebytky materiálu.

Důležitá upozornění
Během zpracování a tuhnutí materiálu zajistěte dostatečné větrání. Během práce je zakázáno jíst, pít a kouřit. Používejte ochranné brýle. Při zasažení očí nebo pokožky vyplachujte velkým množstvím vody. Při přetrvávajících potížích vyhledejte lékaře. Zbytky materiálu nevylévejte do kanalizace. K recyklaci odevzdávejte pouze řádně vyprázdněné obaly. Vytvrdlé zbytky materiálu likvidujte jako stavební suť. Poznámky k materiálu: - při aplikaci mimo doporučené teploty a vlhkost vzduchu se mohou vlastnosti produktu významně lišit od deklarovaných. - produkt před zpracováním temperujte - není dovoleno přimíchávat další složky/ příměsi - stupeň ředění/ míchání je třeba dodržovat - zatuhlý materiál dále nerozmíchávejte ani nemíchejte s čerstvým materiálem Poznámky k prostředí: - nepracovávat při teplotě nižší než +15°C - ideální teplota podkladu, vzduchu a zpracovávaného materiálu by měla být v rozmezí +15°C až +25°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Nivelační a vyrovnávací hmoty
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: