Penetrace CERESIT R 766 - 10 kg

Kód: 1365
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
4 625 Kč –23 %
Penetrace CERESIT R 766 - 10 kg
4 625 Kč –23 % 3 561 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Výrobce: Ceresit

VLASTNOSTI minimální emise, pachově neutrálnípři vysoké koncentraci velká vydatnostmnohostranné použití, vhodné i pod parketyvynikající přilnavostrychleschnoucí OBLASTI POUŽITÍ Univerzální základní nátěr pro cementové potěry a betonové podlahy, anhydritové potěry, stěrkové hmoty, suché podlahové desky, potěry z litého asfaltu, kamenné podlahy a keramické dlažby, dřevěné prkenné podlahy. Lze použít i jako nátěr před přímým lepením parket pomocí parketových lepidel Thomsit na vhodné podklady. Není vhodný pro hořečnaté a xylolitové potěry. Thomsit R 766 není izolací proti vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

minimální emise, pachově neutrálnípři vysoké koncentraci velká vydatnostmnohostranné použití, vhodné i pod parketyvynikající přilnavostrychleschnoucí

OBLASTI POUŽITÍ

Univerzální základní nátěr pro cementové potěry a betonové podlahy, anhydritové potěry, stěrkové hmoty, suché podlahové desky, potěry z litého asfaltu, kamenné podlahy a keramické dlažby, dřevěné prkenné podlahy. Lze použít i jako nátěr před přímým lepením parket pomocí parketových lepidel Thomsit na vhodné podklady. Není vhodný pro hořečnaté a xylolitové potěry. Thomsit R 766 není izolací proti vlhkosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: