Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

Pallmann - Magic Oil 2K Original ERGO 2,5 + 0,25 L

Kód: 1696
Neohodnoceno
Značka: Pallmann
8 226 Kč –20 %
Pallmann - Magic Oil 2K Original ERGO 2,5 + 0,25 L
8 226 Kč –20 % 6 581 Kč / ks
Na objednávku
Možnosti doručení
Pallmann - Magic Oil 2K Original ERGO 2-komponentní olejovo-vosková kombinace z přírodního oleje a vosku k impregnaci dřevěných podlah. Díky způsobu jeho aplikace ve stoje pomocí speciálního aplikátoru je vhodný pro rychlou impregnaci velkých ploch. Ergonomická a rychlá aplikace, která šetří jeden pracovní krok.

Použití: pro impregnaci zbroušených dřevěných podlahpro impregnaci zbroušených parketových podlah, včetně podlah palubkovýchpro impregnaci zbroušené dřevěné dlažbypro impregnaci dokonale zbroušených vícevrtsvých parketna teplovodní podlahové vytápění

Olejovo-vosková kombinace vytvářející prodyšný, paropropustný povrch s otevřenými póry. Díky obsahu vosku má stejnoměrně sametově matný vzhled. Tvrdidlo zajišťuje velmi rychlé vytvrzení výrobku. Toto rychlé schnutí umožňuje provádět renovace ve velmi krátkém čase, a to i ve velmi silně zatěžovaných prostorách (restaurace, hotely, obchody, kanceláře...), podlahy jsou po vyschnutí přes noc plně mechanicky a chemicky zatížitelné. Na základě vyšší hustoty zesítění má povrch vyšší vodoodpudivost a oddolnost vůči znečištění, než jakou lze dosáhnout u jednosložkových olejů na parkety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické údaje:

Druh balení: plechová nádoba
Dodávané balení : 2,75 l
Skladovatelnost: min. 12 měsíců.
Chraňte před mrazem!
Barva: tmavě hnědá-nafialovělá
Spotřeba na jeden nátěr(1): 40 – 60 ml/m2
Teplota při zpracování: ca. 18 – 25 °C
Přídavek tvrdidla: 10 %
Doba zpracovatelnosti: do 2 hodin* (po rozmíchání)
Další zpracování: v intervalu ca 10 – 30 minut* (po nanesení)
Povrch lze zatížit a vytírat: po ca 12 hodinách*

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 2.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: