Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

Murexin - Základ speciální DX 9 - 10 kg

Kód: 1666
Neohodnoceno
Značka: Murexin
2 678 Kč –9 %
Murexin - Základ speciální DX 9 - 10 kg
2 678 Kč –9 % 2 411 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Bezrozpouštědlový rychleschnoucí jednosložkový adhezní můstek na bázi speciální disperze, připravený k okamžitému použití. Po zaschnutí vytváří jemně lepivý povrch, vhodný pro další pokládku. Vhodný na podlahové vytápění a zatížení kolečkovým nábytkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V interéru a krytém exteriéru jako adhezní můstek na savé i nesavé podklady, na stěny i podlahy. Jako hloubkový základ vhodný na savé minerální podklady jako např. betonové, anhydritové a magnezitové potěry (i vytápěné). Před pokládkou parket všemi X-Bond a PUR lepidly Murexin bez obsahu změkčovadel. Jako kontaktní můstek před litím veškerých nivelačních hmot a stěrek Murexin na staré obklady, terazzo, podlahy znečištěné zbytky vodou nerozpustných lepidel, epoxidové nátěry, parozábrany na bázi MS polymerů a epoxidových pryskyřic (bez obsahu migrujících látek), dřevěné podklady, kov a obrokovaný nebo broušený litý asfalt. Nevhodné k penetraci PUR nátěrů, nebroušených OSB desek a OSB desek s povrchovou úpravou Conti-Finish.

Platí pro teplotu 20°C a rel. vlhkost vzduchu 65 %.
Spotřeba: 70 – 100g/m2 (v závislosti na nasákavosti podkladu)
Hustota: cca 1,1 g/cm3
Doba schnutí: 30 - 60 minut
Další pokládka: po 40 minutách (nesavý podklad)
Teplota zpracování: +15°C až + 25°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Příprava podkladu, základní nátěry
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: