Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

Murexin - Olej tvrdý voskový - HP 91 - 2,5 L

Kód: 1665
Neohodnoceno
Značka: Murexin
2 825 Kč –9 %
Murexin - Olej tvrdý voskový - HP 91 - 2,5 L
2 825 Kč –9 % 2 543 Kč / ks
Na objednávku
Možnosti doručení
Tvrdý voskový olej na bázi velmi kvalitních rychleschnoucích přírodních olejů v rozpouštědle. Chrání parketové podlahy a ostatní dřevěné povrchy, kterým propůjčuje příjemně světlý a hřejivý barevný tón.

V interiéru k impregnaci a olejování dřevěných podlah všech typů z tvrdého i měkkého dřeva, také dřevěné dlažby, prkenných podlah, průmyslových parket a plovoucích podlah. Vhodné pro podlahové vytápění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování: Olej tvrdý voskový HP 91 se nanáší v jedné nebo ve dvou vrstvách. Olej nanášejte kovovou stěrkou se zaoblenými rohy nebo krátkosrstým lakovacím válečkem pokud možno v tenké vrstvě. Krátce po nanesení nutno začít s leštěním povrchu, nejlépe za použití jednokotoučové leštičky opatřené čistícím a leštícím kotoučem PAD bílé barvy. Rovněž možno použít bavlněný hadřík. Pro dosažení rovnoměrného vzhledu podlahy nutno odstranit přebytečný materiál. Pokud během leštění kotouč PAD již další materiál nenasává (je nasycen), je možné pokračovat na dosud neošetřené části podlahy až do opětovného vysušení kotouče. Při aplikaci nanášejte olej jen na část podlahy tak, aby nanášení i přeleštění mohlo proběhnout v jednom pracovním kroku. Chcete-li zintenzívnit lesk a sytost povrchu, postup opakujte, tj po proschnutí první vrstvy (16 hodin) naneste olej ještě ve druhé vrstvě. Dosažený barevný odstín je silně závislý na barevnosti dřeva samotného.

Spotřeba: 1 l na 25 – 30 m2
Doba schnutí: cca 12 – 16 hodin
Přepracovatelný po: cca 4 – 6 hodinách
Teplota zpracování: min. +10°C
Barva: bezbarvý přírodní
Balení: 2,5 litru

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: