Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

Murexin - Lepidlo supermultifunkční X-Bond MS-K 88 - 15kg

Kód: 1705
Neohodnoceno
Značka: Murexin
7 196 Kč –9 %
Murexin - Lepidlo supermultifunkční X-Bond MS-K 88 - 15kg
7 196 Kč –9 % 6 477 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
BOND MS-K 88
univerzální použití:
lepení čehokoliv na cokoliv
trvale pružný a velmi pevný spoj
pro interiér i exteriér
výborná přídržnost
tlumí kročejový hluk
Vysoce hodnotné jednosložkové lepidlo na bázi modifikovaných silanů – MSP technologie. Pro vzájemné lepení nejrůznějších stavebních materiálů, tj. kovů, betonu, kamene apod. Alternativní izolace při lepení parket na cementové podklady se zbytkovou vlhkostí do 4% CM – nános lepidla celoplošně v souvislé vrstvě 1 – 2 mm speciální stěrkou. Lepidlo je vhodné k použití na podklady s podlahovým vytápěním.Nevhodné na bitumenové podklady (např litý asfalt) a polypropylen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování:

Lepidlo nanášejte zubovým hladítkem celoplošně na podklad. Doba pro pokládku lepeného materiálu po nanesení na plochu je cca 30 – 45 minut v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Lepený prvek vkládejte do lože lepidla lehkým posuvným pohybem, lehce poklepte tak, aby byla rubová strana lepeného prvku celoplošně lepidlem pokryta. Plocha je pochozí po cca 12 hodinách, při nižších teplotách se doba tvrdnutí prodlužuje. Broušení parket je možné nejdříve 36 hodin po pokládce. Znečištěné nářadí a plochy očistěte v nezatvrdnutém stavu Čistícími ubrousky R 500. Vytvrzené lepidlo lze pak odstranit pouze mechanicky.

Spotřeba
Spotřeba je závislá na podkladu, typu krytiny a použité stěrce. stěrka B3, B5, PK/B11, B15: cca 0,7 - 1,5 kg/m², stěrka B17: cca 1,8 kg/m²; Jako izolace pomocí spec. stěrky X-Bond: cca 2,4 kg/m²

Balení: 15 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na parkety a dřevo
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: