Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

BONA - Bona Power Remove R 5 L

Kód: 5665
Neohodnoceno
Značka: Bona
2 576 Kč –27 %
BONA - Bona Power Remove R  5 L
2 576 Kč –27 % 1 855 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Vysoce koncentrovaný čistič Bona PowerRemove R je agresivní čistící prostředek vyvinutý pro odstranění leštěnek a polišů, nečistot a starých zbytků z čistících prostředků z elastických podlah, jako jsou PVC, linoleum, vinyl nebo guma. Rychlý a efektivní. Bona PowerRemove R by měl být použit pouze v případě, je-li čištění pomocí Bona Remove R nedostatečné. VLASTNOSTI
• Pro rychlé odstranění starých údržbových produktů a nečistot
• Velmi účinný
• Snížené pH zabraňuje vzniku fleků po čištění

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvláštní pokyny pro odstraňování nečistot z gumových podlah se vzorem: Důrazně doporučujeme použít Bona NEB Nylon Brush kartáč, pro co nejefektivnější a nejúčinnější odstranění nečistot z gumových podlah se vzorem. Použití Bona Diamantového brusiva může poškodit gumový vzor. Bona NEB Nylon Brush kartáč musí být připevněn k Bona PowerDrive NEB a Flexisand 1.9. Čištění pro renovaci pomocí Bona Pure Colour 1. Odstraňte suchou metodou volné nečistoty z podlahy (vysátím, zametením). 2. Místa, kde je možný výskyt nebezpečí proniknutí vlhkosti (poškozením povrchu, chybějící spáry apod.) je třeba profesionálně opravit. 3. Smíchejte roztok dle úrovně znečištění (nepoužívejte koncentrát!) 4. Naneste roztok na povrch a důkladně a rovnoměrně ho rozetřete. Nechte reagovat po dobu cca 20 minut. 5. Zbruste mokrý povrch pomocí Bona FlexiSand 1.9 s použitím unašeče Bona Quattro v kombinaci s Bona Diamantovým brusivem (zrnitost P80). Podlaha musí být broušena za mokra! Pokud je zapotřebí, přidejte více roztoku. 6. Setřete špinavou kapalinu pomocí Bona Power Scrubber (kartáčování zesiluje účinnost čištění). 7. Na závěr neutralizujte povrch pomocí Bona Power Scrubber a čisté vody před další aplikací produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o podlahu a údržba
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: