Stavební chemie - Murexin - Základ univerzální LV 45 - 10 L

Kód: 141
Neohodnoceno
Značka: Murexin
3 281 Kč –10 %
Stavební chemie - Murexin - Základ univerzální LV 45 - 10 L
3 281 Kč –10 % 2 953 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Základní lak na bázi roztoku vysoce hodnotných polymerú s vysokou vydatností a jednoduchým zpracováním, k nanášení válečkem nebo nerezovou stěrkou. Intenzivně zvýrazňuje kresbu dřeva. Vyznačuje se hloubkovým průnikem s uzavřením pórů ošetřovaného dřeva, tak vytváří výborný podklad pro následné přepracování všemi laky Murexin.

V interiéru jako základní nátěr pod rozpouštědlové parketové laky a také pod laky na vodní bázi, na všechny běžné dřevěné podlahové krytiny, zejména vhodný na exotická dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování: Nádobu před použitím důkladně protřepte. Nanášejte na plochu v rovnoměrné vrstvě buď dvakrát do kříže nerezovou špachtlí nebo jedenkrát válečkem. Snažte se vyvarovat zbytečnému překrývání nátěru. U citlivých dřev jako jsou buk, jasan, javor nebo třešeň může dojít při nanášení stěrkou ke vzniku tmavších míst – stínů. Proto v těchto případech použijte pouze způsob nanášení válečkem. Po odpovídajícím vyschnutí (cca 1 – 2 hodiny, dle klimatu prostředí) nanášejte vrchní lak, zpravidla není mezi základem a první vrstvou nutný mezibrus. Pro dokonalý vzhled lakované podlahy dopručujeme provádět mezibrus (jemné broušení mřížkou) vždy až před poslední vrstvou vrchního laku.

Spotřeba: 1 l na cca 10 – 12 m2
Doba schnutí (váleček): cca 1 hodina
Doba schnutí (stěrka): cca 10 – 15 minut
Přepracovatelný po: cca 1 hodině při následné aplikaci laků na vodní bázi po cca 12 hod.
Teplota zpracování: min. +15°C

Balení: 10 litrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní laky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: