Stavební chemie - Murexin - Tmel na dřevo - pojivo LV 15 - 10l

Kód: 123
Neohodnoceno
Značka: Murexin
4 005 Kč –9 %
Stavební chemie - Murexin - Tmel na dřevo - pojivo LV 15 - 10l
4 005 Kč –9 % 3 605 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Rychleschnoucí dobře brousitelné bezbarvé pojivo pro tmel na dřevo na bázi nitrocelulózy. Způsobuje žádoucí zvýraznění kresby dřeva, vyznačuje se vysokou vydatností a výbornou plnící schopností. Rozpouštědlový Tmel na dřevo – pojivo LV 15 je bezproblémů přetíratelný také parketovými laky na vodní bázi.

V interiéru k přípravě tmele na dřevo (smícháním z čistým brusným prachem) pro vyplnění a stěrkování trhlin, spár a prohlubní do 2 mm v parketách a ostatních dřevěných podlahových krytinách. Velmi vhodný zejména ke tmelení starších dřevěných podlah při renovacích. Nevhodné použití na prkenné podlahy a dřevěnou dlažbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování: Nádobu před použitím důkladně protřepte. Roztok smíchejte s čistým dřevěným práškem (pokud možno ze stejného dřeva jako je tmelená podlahová krytina) bez obsahu vosku a jiných příměsí. Namíchejte kašovitou hmotu, která se dobře roztírá špachtlí. Nepoužívejte příliš hustou hmotu, aby došlo k vyplnění spár v celé jejich výšce. Namíchaný tmel nanášejte nerezovou stěrkou na podklad. Po vyschnutí (již po cca 30 - 45 min.) podlahu jemně přebruste.  

Spotřeba: 1 l na cca 7 m2
Doba schnutí: cca 10 – 20 minut
Přepracovatelný po: cca 60 minutách
Teplota zpracování: min. +15°C

Balení: 10 litrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely na dřevo
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: