Stavební chemie - Murexin - Aqua základ uzavírací AV 50 - 5 L

Kód: 1707
Neohodnoceno
Značka: Murexin
1 318 Kč –9 %
Stavební chemie - Murexin - Aqua základ uzavírací AV 50 - 5 L
1 318 Kč –9 % 1 187 Kč / ks
Na objednávku
Možnosti doručení
Speciální vodní základní lak jen s nepatrným obsahem rozpouštědel určený k dokonalé izolaci organických látek obsažených ve dřevě. Velmi vydatný základní lak proniká hluboko do povrchu dřevěné podlahové krytiny a vytváří ideální podklad pro přelakování všemi Murexin laky na vodní bázi.

V interiéru jako základní nátěr pod parketové laky na vodní bázi, specielně na problémové dřevěné podlahové krytiny, které byly v minulosti ošetřovány oleji nebo vosky. Zejména však na exotické dřeviny s vysokým podílem organických látek, které by mohly negativně ovlivňovat další lakování. Vytváří přirozené neutrální zvýraznění struktury a textury dřeva. Vhodný na všechny běžné dřevěné podlahové prvky, také na problémové podlahy, jakými jsou např. průmyslová mozaika nebo plovoucí podlahy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování: Nádobu před použitím důkladně protřepte. Nanášejte na plochu Micro válečkem pro vodní laky pečlivě a v rovnoměrné vrstvě. Mějte na paměti, že přebytek nebo nedostatek materiálu na některém místě povrchu zůstává viditelný i po přelakování jakýmkoliv lakem. Materiál nelze nanášet stěrkou, vždy použijte váleček. Po dostatečném vyschnutí základního laku tj. po cca 1 až 2 hodinách (dle vlastností prostředí) lze povrch přelakovat kterýmkoliv vodním lakem Murexin.

Balení: 5 litrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní laky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: