Penetrace CERESIT R 777 - 5 kg

Kód: 1362
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
1 590 Kč –22 %
Penetrace CERESIT R 777 - 5 kg
1 590 Kč –22 % 1 240 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Výrobce: Ceresit

VLASTNOSTI neobsahuje rozpouštědlauzavírá póry v potěru a tím snižuje nasákavostzvyšuje přilnavostváže prachmimořádně vydatnývhodný na podlahové vytápění OBLASTI POUŽITÍ Thomsit R 777 – penetrace je nátěrová hmota, která se používá na uzavření pórů silně savých a porézních podkladů, a která zvyšuje přilnavost těchto podkladů. Používá se jako základní nátěr na savé cementové, anhydritové a betonové podklady pod samonivelační a vyrovnávací hmoty Thomsit. Neobsahuje rozpouštědla. Základní nátěr Thomsit R 777 neizoluje proti vlhkosti. Vhodný jako základní nátěr na dřevotřískové desky v neředěném stavu. Použitelný před přímým lepením podlahových krytin lepidly Thomsit na vhodné podklady. Není vhodný na magnezitové a xylolitové potěry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI

neobsahuje rozpouštědlauzavírá póry v potěru a tím snižuje nasákavostzvyšuje přilnavostváže prachmimořádně vydatnývhodný na podlahové vytápění

OBLASTI POUŽITÍ

Thomsit R 777 – penetrace je nátěrová hmota, která se používá na uzavření pórů silně savých a porézních podkladů, a která zvyšuje přilnavost těchto podkladů. Používá se jako základní nátěr na savé cementové, anhydritové a betonové podklady pod samonivelační a vyrovnávací hmoty Thomsit. Neobsahuje rozpouštědla. Základní nátěr Thomsit R 777 neizoluje proti vlhkosti. Vhodný jako základní nátěr na dřevotřískové desky v neředěném stavu. Použitelný před přímým lepením podlahových krytin lepidly Thomsit na vhodné podklady. Není vhodný na magnezitové a xylolitové potěry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Penetrace
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: