Vážení zákazníci, ve dnech 18.7. až 31.7. nebude možná objednat dopravu zdarma po Praze. Omlouváme se za případné komplikace.

Murexin - Lepidlo na podlahoviny D 321 - 14 kg

Kód: 133
Neohodnoceno
Značka: Murexin
2 038 Kč –10 %
Dárkový poukaz na VÍNO 1000Kč Vzor.pptx
2 038 Kč –10 % 1 834 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
LEPIDLO NA PODLAHOVINY D 321

široká oblast použití
krátká doba odvětrání
lehce zpracovatelné
i pro podlahové vytápění

Lehce zpracovatelné velmi kvalitní bezzápachové disperzní lepidlo k lepení podlahovin do vlhkého lože. V interiéru k lepení PVC a CV podlahovin všeho druhu v pásech i dlaždicích, textilních podlahovin s hladkým, raženým nebo latexovaným rubem i podlahovin se syntetickým vrstveným rubem a rubem z PU pěny. Vhodné pro podlahové vytápění i zátěž kolečkovým nábytkem.

Spotřeba
cca 300 – 450 g/m2 dle podkladu a typu podlahoviny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpracování:
Lepidlo nanášejte vhodnou zubovou stěrkou celoplošně na podklad. Velikost zubů je závislá na druhu krytiny a charakteru jejího rubu. Podlahovinu položte cca 15 minut po nanesení lepidla do vlhkého lože a celoplošně zaválcujte. Doba pro pokládku včetně doby odvětrání je ohraničena cca 40 minutami. Zaválcování opakujte po krátké době zejména v místech švů a zakončení dílů podlahoviny. Frézování a svařování švů provádějte nejdříve 24 hodin po nalepení, poté povrch znovu dobře převálcujte. Zatížení kolečkovým nábytkem je možné teprve po cca 48 hodinách. podlahovina zubová stěrka PVC krytiny a krytiny s pěnovým rubem, pružné dlaždice A1 nebo A2 textilní krytiny s rubem hladkým nebo rubem z PU pěny A2 textilní krytiny s rubem latexovaným nebo rubem s raženým latexem A1 nebo B2 textilní krytiny se syntetickým dvouvrstvým rubem B1

Spotřeba: cca 300 - 450 g/m2

Balení: 14 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na PVC, koberce, linolea, pryž a korek, fixace
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: